Akşener'den Erdoğan'a yanıt: İşte bu yüzden güçlendirilmiş parlamenter sistem diyoruz

Partisinin grup haftalık grup toplantısında Akşener'e yönelik Rize'de gerçekleşen saldırıya dair yaptığı hedef gösterici konuşmada bulunan Erdoğan'a, Akşener'den yanıt geldi.

Akşener'den Erdoğan'a yanıt: İşte bu yüzden güçlendirilmiş parlamenter sistem diyoruz
26 Mayıs 2021
15:23

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize'de kendisine yapılan saldırı için "Bunlar daha iyi günler" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İşte biz, tam olarak da bu nedenle, İYİleştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem diyoruz" diye yanıt verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın Rize'de kendisine yönelik saldırılar için "Gelin hanıma Rize'de gayet güzel bir ders verdiler. Gerekeni yaptılar. Bu daha bir. Daha neler olacak neler... Bunlar iyi günler" ifadelerini kullanması üzerine Twitter üzerinden yanıt verdi. Akşener’in Erdoğan’a yanıtı şöyle:

"İşte biz, tam olarak da bu nedenle, İYİleştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem diyoruz.”

HDP Eş Genel Başkanlarından Kobani Davası açıklaması: Mesele Türkiye'nin geleceğidir

Kobani Davası’na ilişkin açıklama yapan HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, “Mesele Türkiye’nin geleceğidir. O yüzden diyoruz ki, AKP hükümeti istediği sonucu buradan asla alamayacaktır” dedi.

Koca: Bugün 750 bin kişi Covid-19 aşısını yaptırmak için randevu aldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 750 bin kişinin Covid-19 aşısı için randevu aldığını açıkladı.

CHP'li Toprak: Marmara Eylem Planı yandaşa ve Katar’a yeni kazanç kapısı

CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, iktidarın Marmara Eylem Planı’nın 7 ve 9’uncu maddelerinin gizlenen asıl amacı açığa çıkarttığını belirterek; “Katar ile Su Anlaşması’nın hedefleri bu planla hayata geçirilmektedir” dedi.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.