DTSO: Maviye dön Diyarbakır

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından 1 Mart'ta açıklanan Covid-19 risk haritasında, mavi (düşük riskli) kategoride yer alan Diyarbakır, vakaların artmasıyla sarı(orta riskli) kategoriye geçti.

DTSO: Maviye dön Diyarbakır
04 Nisan 2021
11:05

Diyarbakır Ticaret ve sanayi Odası(DTSO) mavi kategoride yer alan Dİyarbakır'ın bu durmunu koruması için kampanya başlatmıştı. Ancak geçen zaman içinde vakalar artmaya devam etti. En son açıklanan Covid-19 risk haritasında Diyarbakır sarı(orta riskli) kategoride yer aldı.

DTSO "Mavide Kal Diyarbakır" kampanyasını, "Maviye Dön Diyarbakır" olarak devam ettiriyor. Kentin çeşitli yerlerinde esnafları ziyaret eden meclis üyeleri, borşürler dağıtarak Covid-19' karşı insanları dikkatli ve tedbirli olmaya çağırıyor.

Elazığ Valiliği Covid-19 tedbirleri kapsamında 3 işlek caddeyi trafiğe kapattı

Elazığ’da Covid-19 tedbirleri kapsamında yoğun olarak kullanılan 3 cadde araç trafiğine kapatıldı

Ali Kenanoğlu: Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığı ile yurtdışına gönderilen sözde “Alevi uzmanı” kişi sayısı kaçtır ve bunların kaçı geri dönmemiştir?

Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili Ali KENANOĞLU, kısa bir süre önce kamuoyuna yansıyan gri pasaport aracılığıyla yapılan ve Diyanet’e uzanan insan kaçakçılığının sözde Alevi boyutuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı’na soru önergesi verdi. Kenanoğlu soru önergesinde “Diyanet İşleri Başkanlığınca hangi Alevi vakıf veya dernekleri ile sözde Aleviliği yurtdışında doğru anlatma projeleri üzerinden protokol yapılmıştır?” diye sordu.

Gazeteci İnci Aydın yargılandığı davada beraat etti

Yeni Yaşam Gazetesi Yazıişleri Müdürü İnci Aydın, "örgüt propagandası" iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.