Engelli basketbolcular yöneticilerle buluştu

Tekerlekli Basketbol Erkekler 2. Liginde yer alan Amed Sportif Faaliyetler’in oyuncuları ve teknik heyet, yöneticilerle buluştu.

Engelli basketbolcular yöneticilerle buluştu
08 Eylül 2020
08:50

Kulüp tesislerinde gerçekleşen buluşmaya kulüp başkanı Vechettin Alsaç, yöneticiler Şeyhmus Kaya, Adnan Yıldırım, Mehmet Ali Acar ve Murat Bayancuk katıldı. Kulüp başkanı ve yöneticilerin önce teknik heyet ve sporcularla tanıştığı toplantı daha sonra, bilgi alışverişiyle devam etti. Konuşmaların ardından kulüp başkanı Vechettin Alsaç, tekerlekli basketbol takımına gerekli ilgiyi göstereceklerini söyledi. Alsaç, “Amedspor çatısı altında bir tekerlekli basketbol takımımızın olması çok önemlidir. Yönetim olarak basketbol takımımızın yanında olacağız. Her türlü desteği vereceğiz. Tüm sorunlarını çözeceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından kulüp başkanı ve yöneticiler, takımın Talaytepe spor salonunda yaptığı idmanı ziyaret etti.

'Bir çocuğun maddi sebeplerden dolayı ölüm riskiyle karşı karşıya gelmesi kabul edilemez'

İstanbul'da Y.M.G.'ye doğumundan 1 ay sonra 'Kistik Fibrozis' tanısı konuldu. 3 yaşındaki çocuğun, Ivacaftor etken maddeli ilacı kullanmasının zorunlu ve hayati önem taşıdığı belirtildi. İlacın yurt dışından getirilmesi gerektiği ve tek dozunun yıllık maliyetinin 300 bin dolar olduğu öğrenilirken, aile SGK tarafından karşılanmasını talep etti.

MB Başkanı Kavcıoğlu: 16 Aralık’taki toplantıda faiz indirimi yapılmaması olasılığı arttı

Merkez Bankası (MB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, geçen hafta gerçekleştirilen yatırımcı toplantısında 16 Aralık'taki toplantıda faiz indirimi yapılmaması olasılığının arttığını söyledi.

Haftaya 13,71 TL ile başlayan dolar tekrar 13,80 TL seviyesine çıktı

MB’nin müdahale ettiği döviz kurunda gerileme kısa sürerken, dolar haftaya 13,71 Euro ise 15,56 TL’den başladı. Saat 09:36 itibariyle dolardaki artış 13.80 TL'ye yükseldi.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.