İngiltere’den dans hasreti çeken vatandaşlarına bir günlüğüne vize

İngiltere, 406 gün sonra vatandaşlarına bir defaya mahsus eğlence partisi için izin verdi. Bir gece kulübünde düzenlenen "The First Dance" (İlk Dans) etkinliği için başvuran 3 bin kişiye izin verildi.

İngiltere’den dans hasreti çeken vatandaşlarına bir günlüğüne vize
30 Nisan 2021
22:51

Bir yılı aşkın süredir dans pistine hasret kalan İngiltere vatandaşları, Liverpool'daki bir gece kulübünde bir defaya mahsus eğlence partisinde bir araya geldi. Dans etkinliğine katılanlar soğuk havaya rağmen eğlenceye özel kıyafetleri tercih etti.

Covid-19’un yıkıcı etkilerini en ağır yaşayan ülkelerden biri olan İngiltere yaklaşık 15 gün önce normalleşme adımlarını attı. Bu kapsamsa 5 Ocak’tan beri kapatılan işletmeler yeniden açıldı ve normalleşme süresi için 4 aşamalı yol haritası belirlendi.

İngiltere hükümetinin atmış olduğu ve normalleşme yol haritasında bulunmayan bu adım, ülkeyi ayakta tutmak ve kısıtlamalardan çıkarmak için yapılan bir dizi testin parçası olarak yorumlandı.

Lavrov: Acilen Rusya, ABD, BM ve AB toplanmalı

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Gutteres ile yaptığı görüşmenin ardından Ortadoğu Dörtlüsü'nün acilen toplanması gerektiğini belirtti.

 İsrail, Gazze’de çok katlı bir binayı daha vurdu

İsrail, düzenlediği hava saldırısı ile Gazze’de bulunan çok katlı El-Şuruk Kulesi'ni vurarak yıktı.

İsrail'in hava saldırılarında Hamas'ın 4 üst düzey yetkilisi yaşamını yitirdi

İsrail güçleri tarafından düzenlenen hava saldırılarında Gazze Şehri Tugayı Komutanı Bassem Issa da dahil Hamas’ın 4 üst düzey yetkilisinin yaşamını yitirdiği. bildirildi.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.