Jiber Outlet mağazasını hizmete açtı

Diyarbakır Tekstil Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet yürüten Jiber, yeni fabrikasında "Outlet" mağazasını açtı.

Jiber Outlet mağazasını hizmete açtı
05 Nisan 2021
17:57

Jiber Kurumsal İletişim Merkezin'den yapılan açıklamada Jiber Outlet mağazasının açıldığı duyuruldu. Jiber Kurumsal İletişim Merkezi tarafından basına yapılan açıklama şöyle:

"Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda “Jiber Outlet” mağazamızı açarak halkımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pandemiye rağmen yeni tesisimizi tamamladık ve tüm tedbirlerimizi alarak üretime ara vermeden devam ediyoruz.  Bu zorlu dönemde üretime devam etmenin ve istihdamı korumanın hem Diyarbakır hem de ülkemiz ekonomisi için hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Bu inançla, Jiber olarak yenilikçi yaklaşımlarımız ile üretime ağırlık veriyoruz, istihdama katkı sunmaya devam ediyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda mağazamız ile hizmet veriyoruz. Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki yeni fabrikamızın alanı içinde açtığımız “Jiber Outlet” mağazamızı Diyarbakır halkı başta olmak üzere bölge halkının hizmetine sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Şehir merkezini 10 dakika mesafede yer alan “Jiber Outlet” mağazamızın, geniş ürün yelpazesi ve ferah alışveriş ortamı ile tüm Diyarbakırlıların beğenisini kazanacağına inanıyoruz."

 

Kadın istihdamı Ocak’ta yüzde 30,7’ye geriledi

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), İstihdam İzleme Bülteni'nin 104. sayısını yayınladı. Bültende, koronavirüs salgınının olumsuz etkilediği sektörlerin istihdamındaki düşüşün sürdüğü belirtildi.

Hazine’den sorumlu Elvan: Yöntemi eleştirebilirsiniz ama kimseyi yolsuzlukla suçlayamazsınız

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Ankara’da NTV’ye konuştu. 128 milyar doların akıbetiyle ilgili olarak, "Yöntem eleştirilebilir ama 'yolsuzluk var' denemez" ifadesini kullandı.

Fiyatlar artınca pazar esnafı çözümü etiketleri kaldırmakta buldu

Fiyatlardaki artış nedeniyle satışları düşen pazarcılar, çareyi etiketleri kaldırmakta buldu.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.