Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması seslerini yükseltmek için 6 ilde bir araya geliyor

Kafe, bar, lokanta, kahvehane ve meyhane çalışanları, "Pandeminin hesabını bize yıkmaya çalışanlar yanılıyor, hesabı biz ödemeyeceğiz" diyerek 22 Şubat Pazartesi günü 6 ilde eş zamanlı eylem yapacak.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması seslerini yükseltmek için 6 ilde bir araya geliyor
20 Şubat 2021
15:14

Pandemi tedbirleri gerekçesiyle kapatılan kafe, bar ve lokantalarda çalışanlar seslerini duyurmak için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Samsun'da eylem düzenleyevek. 

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması'nın sosyal medya hesabından paylaşılan eylem duyurusunda şu ifadelere yer verildi:

"Altı şehirde eylemdeyiz! Çifte standart sürüyor. Emekçiler hayatını kaybederken kongre ve mitingler tam gaz devam ediyor. Pandeminin hesabını bize yıkmaya çalışanlar yanılıyor, hesabı biz ödemeyeceğiz. 22 Şubat Pazartesi günü hep birlikte itirazımızı yükselteceğiz, sen de gel!"

8 Mart Generation Equality için bir miting çığlığıdır

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl kadınlar, 8 Mart’ta kadın mücadelesinin sesini ve renklerini alanlara taşıyor.

İstanbul’da şüpheli kadın ölümü

Sultanbeyli'de dün gece Rabia Tanrıvermiş, evinin balkonunda şüpheli bir şekilde düşerek yaşamını yitirdi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir

Bitlis'te meydana gelen helikopter kazası sonrası kazaya ilişkin açıklama yapan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,”İlk bilgilere ve görgü tanıklarının ifadelerine göre kazanın ani değişim gösteren olumsuz hava şartları ne...

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.