Kripto para piyasasında bir şok daha

Thodex ve Vebitcoin’in ardından, dün geceden bu yana GoldexCo.in’e de erişim sağlanamadığı ortaya çıktı. Aracı kurumdan yapılan açıklamada, “Kullanıcılarımızın tüm varlıkları soğuk cüzdandadır. Herhangi bir kayıp söz konusu değildir” denildi.

Kripto para piyasasında bir şok daha
24 Nisan 2021
16:27

Kripto para piyasasında bir şok daha yaşanıyor. Thodex'teki milyarlarca liralık dolandırıcılık iddialarının ardından, Vebitcoin de alım satım işlemlerini durdurdu. Ardından ön satışını gerçekleştiren GLDX Token için alım satım işlemleri durduruldu. Yatırımcılar paralarını geri alamazken, platforma erişim kesildi.

Kripto para alım satım platformu Goldexco.in, internet sitesinde yayınlanan konuyla ilgili açıklamada, mükerrer işlemleri ve sistemsel problemleri gerekçe göstererek, sorunun giderilmesi için çalışmaların başlatıldığını ve herhangi bir kaybın söz konusu olmadığını bildirdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“23.04.2021 Saat 19.20 de açılışını yaptığımız Gldx Token’in alım satımında siz değerli kullanıcılarımızın da şahit olduğu gibi sistemsel problem yaşanmıştır. Gece boyu yapılan incelemeler sonucu bazı hesaplar da mükerrer işlemler tespit edilmiştir. Hem piyasa yapıcı hem de piyasa alıcı tarafında herhangi bir hak kaybına sebep olmamak için 23.04.2021 saat 19.20 den itibaren yapılan tüm işlemler geri çevrilecektir. Bu işlemler sadece Gldx Token için yapılacaktır. Diğer tüm alım satımlar aktiftir. Kullanıcılarımızın tüm varlıkları soğuk cüzdandadır. Herhangi bir kayıp söz konusu değildir. Dileyen kullanıcılarımızın talep etmeleri doğrultusunda yapmış oldukları yatırım miktarı taraflarına iade edilecektir. Sistemimiz de gerekli iyileştirmeler yapıldıktan sonra Gldx Token’in tekrar alım satıma açılacağını tüm kullanıcılarımıza bildiririz. Bizi takip etmeye devam edin.
Goldexco.in Ailesi.”

DTSO Başkanı Mehmet Kaya: İnşaat sektörü desteklenmelidir

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Mehmet Kaya, inşaat malzemelerindeki fiyat artışının durdurulması talebinde bulunarak sektörün desteklenmesini istedi.

Gençlik Örgütleri: Direnen Filistin kazanacak

Gençlik örgütleri, Filistin halkına yönelik saldırılara karşı ortak mücadele çağrısı yaptı.

Diyarbakır Barosu: Cezaevlerindeki sağlık uygulamasının ulusal sağlık politikasıyla bütünlük içinde ve uyumlu olması gerekir

Diyarbakır Kadın Kapalı Cezaevi'ni ziyaret eden Diyarbakır Barosu, Covid-19 testlerinin yapılmasını, tutukluların aşılanmasını ve uygun koşulların sağlanmasını istedi.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.