Malatya ve Diyarbakır'da deprem!

AFAD, Diyarbakır'da 4.0, Malatya'da ise 4.7 şiddetinde depremin meydana geldiğini duyurdu.

Malatya ve Diyarbakır'da deprem!
12 Kasım 2021
12:39

Avrupa Akdeniz Sismoloji Merkezi (EMSC) paylaştığı bilgiye göre Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4.8 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği aktarıldı. AFAD, Malatya'daki depremin büyüklüğünü 4,7 olarak açıkladı. Deprem çevre illerden de hissedildi.

Diyarbakır'da 4.0 şiddetinde deprem

Diğer taraftan AFAD, saat 11:44'de Diyarbakır’da 4.0 büyüklüğünde deprem yaşandığı bilgisini de paylaştı. Kandilli de depremin büyüklüğünü 4.0 olarak açıklarken depremin derinliğini 5 kilometre olarak gösterdi.

TÜİK: Son 6 ayda en çok dolar kazandırdı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, kasımda en yüksek aylık reel getiriyi yüzde 15,93 oranlarıyla külçe altın sağladı. Yıllık değerlendirmede ise en fazla kazandıran ise yüzde 10,35 ile Amerikan doları oldu. Türk lirası mevduatı ve Devlet İç Borçlanma Senetleri (DİBS) ise aylık, 3 aylık ve 6 aylık ve yıllık değerlendirmelerin hepsinde yatırımcısına kaybettirdi.

Silvan Belediye Eşbaşkanı Toprak'ın hakkında daha önce açılan ve takipsizlikle sonuçlanan soruşturmalar yeniden iddianameye döndü

Diyarbakır 4. Ağır Ceza Mahkemesi, yerine kayyım atanan Silvan Belediye Eşbaşkanı Naşide Toprak hakkında daha önce açılan iki ayrı soruşturmadaki takipsizlik kararının kaldırılarak iddianame hazırlanmasını talep etti.

Endonezya'daki yanardağ patlamasında can kaybı 34'e yükseldi

Endonezya'da Semeru Yanardağı’nda cumartesi günü meydana gelen patlamada bilanço artıyor. Paylaşılan son verilere göre, patlama nedeniyle can kaybı 34'e yükseld.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.