Meteoroloji: Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altında seyredecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü önümüzdeki hafta için hava tahminini yayınladı.

Meteoroloji: Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altında seyredecek
28 Mart 2021
14:19

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle: "29 Mart - 4 Nisan 2021 haftası için; hava sıcaklıklarının Pazartesi iç ve doğu kesimlerde artmaya devam edeceği, kuzeybatı kesimleri ile Salı günü iç ve batı bölgelerde azalacağı ancak ülkemiz genelinde mevsim normalleri altında seyredeceği tahmin ediliyor"

Ali Kenanoğlu: Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığı ile yurtdışına gönderilen sözde “Alevi uzmanı” kişi sayısı kaçtır ve bunların kaçı geri dönmemiştir?

Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili Ali KENANOĞLU, kısa bir süre önce kamuoyuna yansıyan gri pasaport aracılığıyla yapılan ve Diyanet’e uzanan insan kaçakçılığının sözde Alevi boyutuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı’na soru önergesi verdi. Kenanoğlu soru önergesinde “Diyanet İşleri Başkanlığınca hangi Alevi vakıf veya dernekleri ile sözde Aleviliği yurtdışında doğru anlatma projeleri üzerinden protokol yapılmıştır?” diye sordu.

Gazeteci İnci Aydın yargılandığı davada beraat etti

Yeni Yaşam Gazetesi Yazıişleri Müdürü İnci Aydın, "örgüt propagandası" iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.

Kılıçdaroğlu Torbalı Belediye Başkanı Uygur'un cenazesine katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur için, Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene katıldı.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.