Pinterest Türkiye'ye temsilci atadı

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medya mecrası olan Pinterest'in Türkiye'ye temsilci atadığını duyurdu.

Pinterest Türkiye'ye temsilci atadı
09 Nisan 2021
15:27

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sosyal ağ sağlayıcısı Pinterest'in Türkiye'ye temsilci atadığını duyurdu. Günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılarından Türkiye'ye temsilci atayacağını bildirmeyen bir şirketin kalmadığını belirten Sayan'ın açıklaması şöyle:

"Haberler güzel. 7253 sayılı kanun kapsamında #Pinterest de bugün Türkiye'ye temsilcisini atadı. Böylelikle ülkemizde günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılardan temsilci atayacağını bildirmeyen kalmadı."

WhatsApp'ta son gün yarın

Facebook’un bünyesinde bulunan sohbet uygulaması WhatsApp’ın kişisel verileri ihlal ettiği gerekçesiyle tepki toplayan güncelleme süreci yarın başlıyor.

Rusya, film çekimi için uzaya yönetmen ve oyuncu gönderiyor

Rusya Federal Uzay Ajansı (Roscosmos), Uluslararası Uzay İstasyonu’na (ISS) film çekimi için yönetmen ve oyuncu gönderileceğini açıkladı.

Twitter, Türkiye ve Nijerya için DM’lere sesli mesaj özelliğini getirdi

Twitter, Direkt Mesajlarda (DM) yeni DM’lere sesli mesaj özelliğini getirdi.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.