Sanatçı Güneştekin, Amedspor'u ziyaret ederek 'Hafıza Odası' sergisine davet etti

'Hafıza Odası' sergisi için Diyarbakır’a gelen sanatçı Ahmet Güneştekin, Amedspor camiasını ziyaret ederek, "Amedspor’a başarı dileklerimi iletip onları 16 Ekim’de açılacak ‘Hafıza Odası’ sergime davet ettim” dedi.

Sanatçı Güneştekin, Amedspor'u ziyaret ederek 'Hafıza Odası' sergisine davet etti
28 Eylül 2021
15:57

Dünyaca ünlü sanatçı Ahmet Güneştekin’in Diyarbakır’da düzenleyeceği ve pandemi nedeniyle daha önce 3 kez ertelenen ‘Hafıza Odası’ sergisi, 16 Ekim’de Diyarbakır Keçi Burcu’nda kapılarını açacak.

Hafıza Odası sergisi için “Türkiye’nin 100 yıllık hafızasını sorgulayan sergi” diyen Güneştekin, 16 Ekim’de kapılarını sanatseverlere açacak sergisi için Diyarbakır’a geldi.

‘Hafıza Odası’ sergisi için Diyarbakır’da bulunan Ahmet Güneştekin, Diyarbakırlı iş insanı Fadıl Oğurlu ile birlikte Amedspor Futbol Kulüp Başkanı Selahattin Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Güneştekin, “Diyarbakır’ın gözbebeği, her türlü zorluk ve imkansızlıklara rağmen sezon başından beri galibiyetlerle ilerleyen Amedspor’u ziyaret edip başarı dileklerimi iletip onları 16 Ekim’de açılacak ‘Hafıza Odası’ sergime davet ettim” dedi.

Davutoğlu Van'dan Bakan Bilgin'e yanıt verdi: Gençler sizin çocuklarınız gibi ceplerinde dolarla yurtdışına gitmiyorlar

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “‘Gençler Türkiye’den kaçmak istiyor’ diye bakmamak lazım. Gençler dünyayı tanımak istiyor” diyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’e tepki gösterdi. Davutoğlu, “Bunların gözü kör oldu. Gençleri göremiyorlar. Sayın Bakan, o gençler sizin çocuklarınız veya yakınlarınız gibi ceplerinde dolarla yurt dışına gitmiyorlar. Türkiye’de, ana yurtlarında, ana vatanlarında, ana şehirlerinde iş bulamadıkları için gidiyorlar” dedi.

'Yok öyle' diyen Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'na çıkarma yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu ile görüşmek üzere Merkez Bankası’na geldi.

150 öğrenci duruşma için Antep'ten Nizip'e götürülmüş

Gaziantep Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören yaklaşık 150 öğrencinin, okulun beden eğitim öğretmeni A.S tarafından Nizip Ağır Ceza Mahkemesi’nde duruşması yapılan H.Ş’ye destek vermek için götürüldüğü ortaya çıktı. Velilerin tepki gösterdiği olayın ardından soruşturma açan Gaziantep Valiliği, öğretmen ile iki idarecinin açığa alındığını duyurdu.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.