Şenyaşar Ailesi: Adalet Bakanı’ndan bir cümlelik açıklama bekliyoruz

Emine Şenyaşar ve oğlu Ferit Şenyaşar, Urfa Adliyesi önünde "Adalet" talebiyle başlattıkları nöbet eylemini 29'uncu gününde sürdürüyor. Sağlık sorunlarına rağmen adliye önünde gelen Emine Şenyaşar, adalet arayışına devam ediyor. 

Şenyaşar Ailesi: Adalet Bakanı’ndan bir cümlelik açıklama bekliyoruz
06 Nisan 2021
12:41

Aile, sosyal medya hesabından, ajansımızın “Adalet” nöbetinin 23’üncü gününde servis ettiği, anne Emine Şenyaşar’ın “Adaletiniz nerede? Adaletiniz bu kağıt kadar ki siz bizim peşimize düşüyorsunuz. Suruç'ta serbest geziyorlar, bu kağıdın peşinde misiniz? Gidin yakalayın. Biz öldük, bu devlet yüzünden öldük, hükümet yüzünden öldük. Adaletiniz nerede?” diyerek feryat ettiği videoyu alıntılayarak, şu mesajla paylaştı: “Şanlıurfa Adliye Sarayı'nda ADALET Mücadelemiz 29’uncu günde devam ediyor. Adalet Bakanı’ndan bir cümlelik açıklama bekliyoruz. Suruç Devlet Hastanesi'nde bir insanlık suçu işlenmiştir. Yetkililer olayın üstünü örtmeye devam ediyor...”

Türkiye'nin Covid-19 tablosu kısıtlamalara rağmen ciddiyetini koruyor

Covid-19 nedeniyle son 24 saatte 346 kişi daha yaşamını yitirirken 61 bin 28 yeni vaka tespit edildi.

Türkiye Emekli Subaylar Derneği yönetimi görevden alındı

İçişleri Bakanlığı,103 amiral bildirisine ilişkin beyanları sebebiyle Türkiye Emekli Subaylar Derneği Genel Başkanı emekli Tuğgeneral Namık Kemal Çalışkan ve yönetim kurulu üyelerini görevden aldı.

Mardin'de ‘sahte avukat’ dolandırıcılığı

Mazıdağı'nda kendisini avukat olarak tanıtarak onlarca kişiyi dolandıran Abdurrahman B., fark edilmesinin ardından tutuklandı. 

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.