Toplantı yeter sayısı olmadığı için 'Azerbaycan Tezkeresi' yarın görüşülecek

Meclis Genel Kurul toplantısı, yeter sayısı olmadığı için yarına ertelendi.

Toplantı yeter sayısı olmadığı için 'Azerbaycan Tezkeresi' yarın görüşülecek
09 Kasım 2021
16:28

Meclis Genel Kurulu, iki kez yapılan oylamaya rağmen toplantı yeter sayısı olmadığı gerekçesiyle yarına ertelendi. Meclis Başkanvekili Haydar Akar tarafından açılan Genel Kurul’da yapılan yoklama ardından toplantı yeter sayısı olmadığı için 15 dakika ara verildi.

Verilen ara ardından yeniden yapılan yoklamada yeter sayısı oluşmadığı gerekçesiyle genel kurul toplantısı yarın saat 14.00’a ertelendi. 

Bugün Genel Kurul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla gelen Azerbaycan Tezkeresi görüşülecekti.

TÜİK: Son 6 ayda en çok dolar kazandırdı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, kasımda en yüksek aylık reel getiriyi yüzde 15,93 oranlarıyla külçe altın sağladı. Yıllık değerlendirmede ise en fazla kazandıran ise yüzde 10,35 ile Amerikan doları oldu. Türk lirası mevduatı ve Devlet İç Borçlanma Senetleri (DİBS) ise aylık, 3 aylık ve 6 aylık ve yıllık değerlendirmelerin hepsinde yatırımcısına kaybettirdi.

Silvan Belediye Eşbaşkanı Toprak'ın hakkında daha önce açılan ve takipsizlikle sonuçlanan soruşturmalar yeniden iddianameye döndü

Diyarbakır 4. Ağır Ceza Mahkemesi, yerine kayyım atanan Silvan Belediye Eşbaşkanı Naşide Toprak hakkında daha önce açılan iki ayrı soruşturmadaki takipsizlik kararının kaldırılarak iddianame hazırlanmasını talep etti.

Endonezya'daki yanardağ patlamasında can kaybı 34'e yükseldi

Endonezya'da Semeru Yanardağı’nda cumartesi günü meydana gelen patlamada bilanço artıyor. Paylaşılan son verilere göre, patlama nedeniyle can kaybı 34'e yükseld.

Yorumlar
1000

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.